zajęcia judo przedszkolu

Judo

prowadzi: KATARZYNA WTORKOWSKA

Judo nie tylko poprawia kondycję fizyczną, ale także uczy dyscypliny, szacunku oraz samokontroli. Skupia się na technikach rzutów, chwytów oraz kontroli nad przeciwnikiem, co czyni je idealnym sportem dla dzieci w każdym wieku. Nasze zajęcia są prowadzone przez doświadczoną instruktorkę, która dba o bezpieczeństwo i rozwój każdego małego sportowca.

PLASTYKA ARTYSTYCZNA

prowadzi: MAŁGORZATA MIRKOWSKA – GRABOWSKA

Zajęcia z plastyki artystycznej w naszym przedszkolu to kreatywna przygoda, która pozwala dzieciom odkrywać świat barw, kształtów i tekstur. Poprzez różnorodne techniki, takie jak malowanie, rysowanie, modelowanie czy prace ręczne, maluchy rozwijają swoją wyobraźnię oraz zdolności manualne. Nasze zajęcia plastyczne to nie tylko nauka o sztuce, ale również przestrzeń na wyrażanie emocji i myśli, co przyczynia się do wszechstronnego rozwoju każdego dziecka.

GIMNASTYKA OGÓLNOROZWOJOWA

prowadzi: KATARZYNA WTORKOWSKA, 2 razy w tygodniu.

Jedną z form aktywności w naszym przedszkolu jest gimnastyka ogólnorozwojowa. Zajęcia są zaprojektowane tak, aby poprawić koordynację, siłę oraz gibkość dzieci, jednocześnie promując zdrowe nawyki ruchowe od najmłodszych lat. Przez zabawę i angażujące ćwiczenia, dzieci rozwijają swoje umiejętności motoryczne, uczą się pracy zespołowej i budują pewność siebie. Nasze zajęcia gimnastyczne prowadzone są przez doświadczoną instruktorkę, która dba o bezpieczeństwo i dobrą atmosferę podczas zajęć.

BALET

prowadzi: MAŁGORZATA HARMACIŃSKA

Balet na rozwój fizyczny, pomagając w poprawie koordynacji, równowagi i gibkości. Zajęcia mogą przyczynić się do wzrostu świadomości własnego ciała i poczucia rytmu. Uczestnictwo w tych zajęciach to także okazja do nauki koncentracji oraz pracy w grupie. Lekcje są prowadzone w sposób dostosowany do wieku i możliwości dzieci, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Zajęcia dodatkowe balet
logopedia zajęcia dodatkowe

Logopedia

prowadzi: MARIA KOŁAKOWSKA

Zajęcia dodatkowe w naszym przedszkolu to szansa na rozwój i naukę przez doświadczenie. Logopedia to nie tylko ćwiczenia artykulacyjne, ale przede wszystkim indywidualne podejście do potrzeb każdego dziecka. Dzięki zajęciom maluchy mają możliwość poprawy wymowy, co przyczynia się do lepszego porozumiewania się z rówieśnikami i dorosłymi. Regularne ćwiczenia pod okiem specjalisty pomagają również w budowaniu pewności siebie oraz w przełamywaniu barier komunikacyjnych.

MATHRIDERS

Strona www: WWW.MATHRIDERS.PL

MathRiders to wyjątkowe zajęcia matematyczne dla dzieci, które łączą naukę z zabawą. Program jest dostosowany do indywidualnych potrzeb uczniów, prowadzony w małych grupach przez pasjonatów matematyki. Zachęca do aktywnego uczestnictwa i wspiera rozwój kompetencji matematycznych na każdym etapie edukacji. Zapewniamy przyjazną atmosferę, która sprzyja zdobywaniu wiedzy i budowaniu pewności siebie.

zajęcia dodatkowe z matematyki