Zajęcia po godzinach

WARSZTATY DLA RODZICÓW

Staramy się wspierać rodziców i być partnerem w procesie wychowywania ICH dziecka.Nauczyciel ma warsztat, którym może dysponować, wiedzę i doświadczenie zawodowe pomagające podczas nauczania i wychowywania dzieci. Rodzice nie zawsze wiedzą w jaki sposób najlepiej porozmawiać z dzieckiem, by osiągnąć cel.

W naszym przedszkolu cyklicznie odbywają się warsztaty dla rodziców o różnorodnej tematyce, na przykład ”Jak radzić sobie z trudnymi zachowaniami dzieci”, „Kiedy w domu pojawia się nowy członek rodziny”, „Rozstania z rodzicami”.

Warsztaty są bezpłatne dla rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola. Pozostali uczestnicy zajęć wnoszą opłatę w wysokości 20zł.

zajęcia plastyczne w przedszkolu

IMPREZY URODZINOWE W PRZEDSZKOLU

Serdecznie zapraszamy na imprezy urodzinowe, które organizujemy w naszym przedszkolu!

Celem tych spotkań jest wdrażanie dzieci do wspólnej zabawy, zapoznanie dzieci z różnymi formami składania życzeń, pozwalanie na wyjątkowe traktowanie solenizanta „króla”, „królowej”, rozwijanie umiejętności dostrzegania i określania cech kolegów.

Organizujemy przyjęcia dla dzieci w różnym wieku i o różnorodnej tematyce np.: Urodziny JUDO, baletowe, z robotami, pirackie, dla księżniczek i wiele innych.

niepubliczne przedszkole

Urodziny Twojego dziecka to ważny dzień dla całej rodziny. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby jego zabawa urodzinowa była niezapomnianym przeżyciem. Dysponujemy dużymi salami, w tym jedną przeznaczoną dla większych grup – pomieści nawet 30 osób!

Nie czekaj zarezerwuj już dzisiaj. Limitowana ilość miejsc