Cennik - przedszkole Wyspa Smyków

Czesne w roku szkolny 2023/2024 wynosi 1050 złotych miesięcznie i jest opłacane z góry do piątego dnia każdego miesiąca.

Wpłaty przyjmowane są w formie przelewu na konto, ale możliwa jest również płatność gotówką. Przy zapisie pobierana jest jednorazowa opłata wpisowa w wysokości 1050 zł na konto pobytu dziecka w pierwszym miesiącu.

Przedszkole zapewnia w ramach wyżywienia: śniadanie, drugie śniadanie, dwudaniowy obiad, podwieczorek. Posiłki przygotowuje dla nas specjalizująca się w żywieniu dzieci firma cateringowa, z którą współpracujemy od lat. Posiłki są prawidłowo zbilansowane, uwzględniają zapotrzebowanie na energię dzieci w wieku przedszkolnym, zawierające odpowiednią ilość wszystkich niezbędnych składników odżywczych, zalecaną porcję warzyw i owoców oraz co ważne mają ograniczony udział sodu i cukru w porównaniu ze zwyczajowymi jadłospisami realizowanymi w innych placówkach wychowawczo-oświatowych.

Opłata stała pokrywa pobyt i opiekę dziecka w przedszkolu w godzinach od 7:00 do 17.00. Obejmuje ona również opiekę pedagogiczną i udział dziecka we wszystkich zajęciach organizowanych w przedszkolu. Za wybrane zajęcia dodatkowe rodzice płacą raz w miesiącu. Opłaty za zajęcia dodatkowe nie są zwracane w przypadku nieobecności dziecka. Wyjątkiem są tu zajęcia z Logopedii ponieważ są to zajęcia indywidualne za które Rodzic płaci na koniec miesiąca za faktycznie odbyte zajęcia.

Wychodząc na przeciw problemom dużych Rodzin postanowiliśmy włączyć się do programu „Karta Dużej Rodziny 3+” w Gminach Jabłonna, Legionowo i Wieliszew. Rodziny z trojgiem i więcej dzieci, które będą chciały zapisać do nas Swoje pociechy mogą liczyć na zniżki od ceny zajęć dodatkowych.

Dla Dzieci, które wybiorą naszą „Zerówkę” na zakończenie roku szkolnego organizujemy „Zielone przedszkole”, które obejmuje dwa dni atrakcji (wycieczki, spotkania z ciekawymi ludźmi), a także nocowanie w przedszkolu (w ramach czesnego). Dla dzieci, jak i rodziców jest to pierwszy sprawdzian samodzielności.

W CHOTOMOWIE OFERUJE

W RAMACH CZESNEGO: