SPOTKANIA Z RODZICAMI

Opieka nad dziećmi, ich wielokierunkowy rozwój, to wspólny wysiłek rodziców i wychowawców. Dobry kontakt rodziców z wychowawcami i dyrekcją przedszkola jest bardzo istotnym elementem jego dobrego i skutecznego funkcjonowania. Dlatego Nasze Przedszkole jest zawsze otwarte dla rodziców, a ich pomoc i zaangażowanie wysoko cenione.

Multimedia

W naszym przedszkolu stawiamy na nowoczesność. Sale wyposażone są w nowoczesne zabawki, a zajęcia odbywają się przy wykorzystaniu tablic multimedialnych. Poza tym dzieci bawią się i uczą wykorzystując dywan multimedialny.

NASZA SZATNIA

W naszym przedszkolu szatnia jest miejscem wyjątkowym. To pierwsze pomieszczenie, które „wita” dzieci i ich rodziców. Na tablicach informacyjnych są wywieszone działania dydaktyczne każdej z grup, zdjęcia, fotorelacje w ważnych wydarzeń, ogłoszenia. W szatni można również poobserwować życie rybek akwariowych, a na ekranie monitora pooglądać pokazy zdjęć z wydarzeń w naszym przedszkolu. Szatnia jest miejscem bezpiecznym.

WAŻNE MIEJSCA

Jesteśmy jedynym przedszkolem, które może się pochwalić trzema placami zabaw. W ostanie wakacje zmodernizowaliśmy placyk zabaw przed przedszkolem, wyposażając go w nowe zabawki oraz bezpieczną nawierzchnię. Na tym placyku zabaw pojawiła się również nowość, mieszkanie dla królików.

KALENDARZ

Na początku każdego roku szkolnego przekazujemy rodzicom informacje dotyczące aktualności, spotkań i wydarzeń w naszym przedszkolu.