Strażnicy skarbów

NAJLEPSZA KADRA

Naszą kadrę tworzą ludzie z pasją, nauczyciele posiadający wysokie kwalifikacje w zakresie dydaktyki oraz wychowania dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Nasz zespół

To zespół młodych, wykształconych i kreatywnych nauczycieli, dbających o ciepłą, przyjazną atmosferę w przedszkolu. Nauczycielki realizując program naszego przedszkola korzystają z nowoczesnych metod pedagogiki, ale także sięgają po autorskie pomysły. Pracują z wielkim zaangażowaniem, dbają o bezpieczeństwo i zdrowie wychowanków, otaczają podopiecznych troską, ciepłem i uśmiechem. Każdego dnia z entuzjazmem i pomysłowością uczą, wyjaśniają, inspirują, jednocześnie pozostawiając przestrzeń na odkrycia i własną twórczość dzieci.
W naszej placówce nauczyciele nieustannie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez aktywny udział w warsztatach, kursach, szkoleniach, studiach podyplomowych. W naszym przedszkolu istnieje możliwość odbycia studenckich praktyk w zakresie pedagogiki przedszkolnej.

PRZEDSZKOLE W CHOTOMOWIE OFERUJE

W RAMACH CZESNEGO:
zajęcia plastyczne

DODATKOWO OFERUJEMY

Zajęcia dodatkowe są prowadzone przez sprawdzonych nauczycieli, z którymi współpracujemy od kilku lat. Są to osoby z pasją, doświadczeniem, mające cudowne podejście do naszych przedszkolaków. Każdy z nich prowadzi zajęcia w wyjątkowy sposób, sprawia, że dzieci z niecierpliwością czekają na dni kiedy odbywają się zajęcia rytmiki, gimnastyki, judo, baletu, logopedii czy języka angielskiego.