Wyspa smyków

logo

Plastyka artystyczna

Rodzinnie, zawodowo i artystycznie związana jestem z Legionowem. Od 2000 roku pracuję z dziećmi i młodzieżą jako instruktor zajęć plastycznych, m.in współpracując z legionowskim MOK-iem.
Rodzinnie, zawodowo i artystycznie związana jestem z Legionowem. Od 2000 Prowadzę warsztaty w ramach projektu art – terapii w gabinetach tarapeutycznych „In Praxis”. Oprócz działalności pedagogicznej zajmuję się malowaniem, realizując najczęściej prace na indywidualne zamówienia. Obecnie najwięcej radości sprawia mi malarstwo energetyczne, przez które pragnę przekazać światu jak najwięcej piękna i ciepła.roku pracuję z dziećmi i młodzieżą jako instruktor zajęć plastycznych, m.in współpracując z legionowskim MOK-iem.
Mam na swoim koncie malarskie wystawy indywidualne pt.: „Kreacja serca” (2004), „Koty” (2007), „Przestrzeń wewnętrzna”(2010) oraz wystawę zbiorową w Galerii Ratusz : „Taki pejzaż, Mazowsze”(2011)i „Kłębuszki tęczy” (2012)”. Brałam też udział w kilku wystawach zbiorowych związanych z działalnością legionowskiej biblioteki.

RAMOWY PROGRAM ZAJĘĆ PRACOWNI PLASTYCZNEJ