Wyspa smyków

logo

Szukasz przedszkola prywatnego w Legionowie i okolicach? Wyspa Smyków to idealne miejsce do rozwoju w tym tak ważnym dla dziecka okresie. Docenią je rodziny, które chcą, aby ich dziecko w pełni wykorzystywało swoje naturalne zdolności poprzez naukę i zabawę.

Naturalny rozwój w przyjaznym otoczeniu

Nasze przedszkole w Chotomowie koło Legionowa działa już od 2006 roku. W 2014 zostało poszerzone o grupę żłobkową. Rodzice wybierają to wyjątkowe miejsce, ponieważ jako jedno z nielicznych stawia na rozwój w duchu skandynawskim. Dzieci korzystają tu z aż 3 placów zabaw i łąki do gier zespołowych. Nasze przedszkole zapewnia milusińskim czas na świeżym powietrzu, podczas którego intensywnie się rozwijają pod okiem wykwalifikowanych opiekunów, zorientowanych na wychowanie w idei bliskości.

Przygotowanie do szkoły

Wyspa Smyków to przedszkole prywatne w okolicach Legionowa, w którym dbamy o rozwój najmłodszych i przygotowanie ich do etapu wczesnoszkolnego. Dzieci mają naturalną potrzebę zdobywania wiedzy, a opiekunowie Wyspy Smyków bardzo chętnie odpowiadają na wszelkie „po co?” i „dlaczego?”, umiejętnie nakierowując na te tematy, które są ważne w przygotowaniu do zerówki.

Unikalny program edukacyjny

Przedszkole prywatne Wyspa Smyków w okolicach Legionowa zostało wyróżnione przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Kadry Kierowniczej Oświaty, Ministerstwo Edukacji Narodowej, a także Centralny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli ze względu na autorski program nauczania. Łączy on rozwój w duchu indywidualnego podejścia bliskościowego. Predyspozycje dzieci i ich zdolności są umiejętnie wydobywane i kształcone poprzez zajęcia uwrażliwiające na sztukę, doświadczenia i obserwacje, w których uczestniczą wychowankowie podczas zajęć, a także rozwój w formie zabaw ruchowych. Nasze przedszkole stawia też na wzmacnianie kompetencji komunikacyjnych i wychowanie do życia w społeczności.

Jeśli szukasz dla swego dziecka miejsca wyjątkowego, bezpiecznego i dbającego o jego rozwój na wielu poziomach, to Wyspa Smyków – przedszkole prywatne w okolicach Legionowa – będzie na pewno trafionym wyborem.