Wyspa smyków Jabłonna

Dobra zabawa w wyspie smyków Jabłonna

Szukasz niepublicznego żłobka w Jabłonnie, w którym Twoje dziecko znajdzie troskliwą opiekę i ciekawe aktywności, które będą wspierać jego rozwój? Interesuje Cię prywatne przedszkole dla Twojego malucha? Zapraszamy do Niepublicznego Przedszkola i Żłobka Wyspa Smyków w Chotomowie – niecałe 5 km od Jabłonny. Dlaczego to dobry wybór? Sprawdź!

Prywatne przedszkole i żłobek Wyspa Smyków w Chotomowie koło Jabłonny

Nasza placówka to miejsce prowadzone z pasją i zaangażowaniem od niemal 20 lat. Każdego dnia dokładamy starań, aby dzieci powierzane naszej opiece znajdowały w żłobku i przedszkolu Wyspa Smyków nie tylko opiekę, ale także by mogły rozwijać w sobie naturalną ciekawość, odkrywać własne zainteresowania i talenty.

W codziennej pracy  kierujemy się ideami wybitnych pedagogów, takich jak Janusz Korczak i Maria Montessori. Naszym celem jest stworzenie przyjaznego środowiska, które wspiera rozwój dziecka w pełnym zakresie – intelektualnym, emocjonalnym i społecznym. Wierzymy, że najważniejsze jest nie zmuszać, ale inspirować dzieci do aktywności, myślenia i poznawania świata. Jeśli zatem szukasz wyjątkowego przedszkola lub żłobka w Jabłonnie, uwzględnij naszą ofertę.

Łatwy dojazd z Jabłonny do przedszkola i żłobka w Chotomowie

Rodzice często muszą żonglować obowiązkami zawodowymi i rodzinnymi. Bliska lokalizacja żłobka czy przedszkola umożliwia szybsze dowożenie oraz odbieranie dzieci. To oznacza mniej stresu i więcej czasu codzienne obowiązki. Bliska odległość od domu lub pracy pozwala na szybką reakcję w nagłych przypadkach, jak choroba dziecka czy inne nieprzewidziane sytuacje. Jeśli szukasz żłobka lub przedszkola w Jabłonnie, możesz bez obaw zdecydować się na zapisanie dziecka do Wyspy Smyków. Nasza placówka położona jest niecałe 5 km od miasta. Można dojechać tu nie tylko samochodem, ale także komunikacją miejską. Jeśli będzie sprzyjać pogoda, możesz również postawić na aktywny czas spędzany ze swoim dzieckiem – dojazd rowerem z Jabłonny do naszego przedszkola zajmie Ci ok. 15 minut.

codzienna podróż do wyspy smyków Jabłonna

Szukasz przedszkola i prywatnego żłobka w Jabłonnie? Dlaczego warto wybrać właśnie naszą ofertę?

Wybierając Wyspę Smyków, zapewniasz swojemu dziecku opiekę pełną pasji i zaangażowania. Nasza placówka stawia na ścisłą współpracę z rodzicami, tworząc rodzinny model wychowania, w którym dziecko czuje się kochane, akceptowane i doceniane za swoją indywidualność. Rodzice są mile widziani w każdej chwili, mogą uczestniczyć w życiu przedszkolnym i brać udział w zajęciach, wycieczkach oraz spotkaniach.

Naszym priorytetem jest zadowolenie i rozwój dzieci, które przekładają się na satysfakcję rodziców. Dzięki nowoczesnym metodom edukacyjnym i wychowawczym wykorzystywanym w naszym przedszkolu i żłobku w Chotomowie koło Jabłonny zapewniamy wszechstronny rozwój dzieci, wspierając ich ciekawość i kreatywność.

Ważną częścią naszego programu są również spacery i zabawy na świeżym powietrzu. Lokalizacja naszego przedszkola pozwala dzieciom korzystać z kontaktu z przyrodą z dala od miejskich hałasów i innych rozpraszających bodźców.

Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Skontaktuj się z nami!